| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| Napięcie | 110V/220V |
| Pakiet | Z drewna |
| Długość Polaka | 490mm |
| Szczegóły pakowania | Eksportuj drewnianą skrzynkę |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-15 dni w zależności od ilości |
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 1 000 zestaw / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| Packaging Details | Wooden /carton |
|---|---|
| Delivery Time | 2-5 WORKING DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000/MONTH |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden /carton |
|---|---|
| Delivery Time | 2-5 WORKING DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000/MONTH |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden /carton |
|---|---|
| Delivery Time | 2-5 WORKING DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000/MONTH |
| Place of Origin | China |
| Length of Pole | 490mm |
|---|---|
| Relative Humidity | ≤95% |
| Driving Force | 3KG |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Rated Power | 36W |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| materiał motoryczny | Stop aluminium |
| Funkcja | szybkie zabezpieczenie prędkości |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 3-5 working days |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| materiał motoryczny | Stop aluminium |
| Funkcja | szybkie zabezpieczenie prędkości |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 3-5 working days |
| Długość ramienia | 300 mm |
|---|---|
| Lane Wideth | 600mm |
| Materiał skrzydła | PVC |
| Silnik | DC12V |
| stopień ochrony | IP32 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Napięcie | 110V,220V |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |