| Wymiar mieszkania | 1235 × 280 × 1000 |
|---|---|
| Długość słupa | 490 mm |
| Waga netto | 70 kg |
| Maksymalne obciążenie bieguna | 80 kg |
| Siła napędowa Polaka | 3 kg |
| Material of Housing | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Frequency | 50/60HZ |
| Rated Power | 50W |
| Driving Motor | DC Motor |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
| Materiał silnikowy | Stal i aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | stop aluminium |
| funkcja | Pełna automatyka |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| materiał motoryczny | alooj aluminiowy |
| functuion | Pełny automatyczny |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| materiał motoryczny | alooj aluminiowy |
| functuion | Pełny automatyczny |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Funkcjonować | Antykolizyjne |
| Korzyść | Wysoka jakość, serwis i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| Stosowanie | Stacja metra, biuro, biblioteka, hotel |
| Moc silnika | 50 W |
|---|---|
| Napięcie wejściowe kontrolera | DC24V |
| Czytnik kart | ID |
| Wielkość | 1200*300*980mm |
| Temperatura pracy | -35℃ ~ +80℃ |
| Housing material | 304 stainless steel |
|---|---|
| Width length | 500MM--900MM |
| standard package | wooden package |
| leading time | 3-5 working days after payment being received |
| Relative Humidity | ≤95% |