| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Security | High security by preventing unauthorized entry |
| DC12V Backup Battery | Optional |
| Motor Power | 50W |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
|---|---|
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Max Flow Rate | 30~40 people per minute |
| skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Funkcjonować | Antykolizyjny i odporny na awarie |
| Korzyść | Wysoka jakość, serwis i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| Stosowanie | Stacja metra, biuro, biblioteka, hotel |
| Skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Funkcjonować | Antykolizyjny i odporny na awarie |
| Korzyść | Wysoka jakość, serwis i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| Stosowanie | Stacja metra, biuro, biblioteka, hotel |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | AC220V |
| Szerokość przejścia | 600 ~ 1100 mm (para) |
|---|---|
| Zasilacz | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
| Napięcie robocze silnika | DC24V |
| Podanie | Gabinet |
| Szerokość przejścia | 600 ~ 1100 mm (para) |
|---|---|
| Zasilacz | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
| Napięcie robocze silnika | DC24V |
| Komunikacja | RS232 |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Width of Passage | 600~1100mm (a pair) |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material of CAluminum Alloyabinet | Aluminum Alloy |
| Working Voltage of Motor | DC24V |
| Communication | RS485 |