| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Width of Passage | 600~1100mm (a pair) |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material of CAluminum Alloyabinet | Aluminum Alloy |
| Working Voltage of Motor | DC24V |
| Communication | RS485 |
| ważyć | 70 kg |
|---|---|
| Wymiar | 1450*270*1000mm |
| Typ skrzydła | Arylic |
| Długość skrzydła | 300 MM |
| silnik | DC12V |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość przejścia | 600 ~ 1100 mm (para) |
|---|---|
| Zasilacz | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
| Napięcie robocze silnika | DC24V |
| Wilgotność względna | ≤90% |
| Wilgotność robocza | 90% (bez kondensacji) |
|---|---|
| Funkcjonować | Podczerwień |
| Klasa IP | IP54 |
| Napięcie wejściowe zasilania | AC100~240V |
| Temperatura pracy | -35℃ ~ +80℃ |
| Wymiar mieszkaniowy | 1450 * 270 * 1000 mm |
|---|---|
| Zakończona Obudowa | 304 ze stali nierdzewnej |
| Prędkość klapy | Regulowany |
| Materiał klapy | Szkło organiczne |
| Fotokomórki podczerwone | Tak |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
|---|---|
| Zasilacz | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| anty-tailgating | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Przeciw szczypaniu | - Tak, proszę. |
| Czytnik kart | ID |
| Prędkość otwierania i zamykania | 0,2 ~ 1 sekundy Regulowany |
| Antykolizyjne | - Tak, proszę. |