| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość ramienia | 490 mm |
| Maksymalne obciążenie słupa | 80 kg |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość ramienia | 490 mm |
| Maksymalne obciążenie słupa | 80 kg |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość ramienia | 490 mm |
| Maksymalne obciążenie słupa | 80 kg |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość ramienia | 490 mm |
| Maksymalne obciążenie słupa | 80 kg |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| Lane Wideth | 600 mm |
|---|---|
| Materiał skrzydła | PCV |
| Silnik | DC12 V. |
| Stopień ochrony | IP32 |
| Wymagana bateria | tak |
| Szerokość pasa | 900mm |
|---|---|
| Materiał skrzydła | PVC |
| Silnik | DC 24 V. |
| stopień ochrony | IP32 |
| Potrzebna bateria | Tak |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Długość ramienia | 490mm |
| Maksymalna nośność słupa | 80 kg |
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Napięcie | 110V,220V |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| Szczegóły pakowania | Eksportuj drewnianą skrzynkę |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-15 dni w zależności od ilości |
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 1 000 zestaw / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Długość ramienia | 490 mm |
| Maksymalna nośność słupa | 80kg |
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |