| Typ silnika | DC 12V |
|---|---|
| czas otwarcia | 0,5 s |
| poziom zabezpieczeń | IP32 |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| maksymalna szerokość pasa | 900mm |
| Długość ramienia | 300 mm |
|---|---|
| Lane Wideth | 600mm |
| Materiał skrzydła | Żywica lub PVC |
| silnik | DC12V |
| Stopień prolekcji | IP32 |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| aplikacji | Stacje metra |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 10-30 days |
| Payment Terms | T/T,L/C,Western Union |
| Speed Time | Adjustable |
|---|---|
| Housing Material | SST 304 |
| Flap Material | Oganic Glass |
| Infrared Photocell | 8 pair |
| Customized products | Yes |
| Materiał silnikowy | Stal i stop aluminium |
|---|---|
| Szerokość długość | 500-900MM |
| Pakiet Standard | Pakiet drewniane |
| Czas wiodący | 3-5 dni po otrzymaniu płatności |
| Szybkość przesyłania | 30 ~ 40 osób / min |
| Housing material | 304 stainless steel |
|---|---|
| Width length | 500MM--900MM |
| standard package | wooden package |
| leading time | 3-5 working days after payment being received |
| Motor Material | Steel and Aluminum alloy |
| Ręczny, półautomatyczny lub w pełni automatyczny | W pełni automatyczny |
|---|---|
| Materiał mieszkania | 304 ze stali nierdzewnej |
| Grubość obudowy | 1,5 mm |
| Maksymalne obciążenie bieguna | 80 kg |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Szczegóły pakowania | Eksportuj drewnianą skrzynkę |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-15 dni w zależności od ilości |
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| Szczegóły pakowania | Eksportuj drewnianą skrzynkę |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-15 dni w zależności od ilości |
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| Szczegóły pakowania | Eksportuj drewnianą skrzynkę |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-15 dni w zależności od ilości |
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |