| materiał silnikowy | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | ogrodzenie proste składane |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Żółty |
| materiał silnikowy | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | ogrodzenie proste składane |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Żółty |
| Lane Wideth | 900mm |
|---|---|
| Materiał skrzydła | PVC |
| Silnik | DC 24 V. |
| stopień ochrony | IP32 |
| Środowisko pracy | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| czas operacyjny | 0,9–5s |
|---|---|
| typ wysięgnika | Kwadratowy wysięgnik LED |
| Wydajność | doskonały |
| Okres istnienia | ponad 5 milionów |
| Użycie | Parkingi |
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| MATERIAŁ OBUDOWY | Stal nierdzewna 304 |
| Prędkość tranzytowa | 30~40 osób/min |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-30 days |
| Payment Terms | Ex works |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Arm Length | 450mm |
|---|---|
| Lane Wideth | 900mm |
| Materiał skrzydła | Żywica lub PCV |
| Silnik | DV12V |
| Stopień ochrony | IP32 |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1,000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
|---|---|
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Wymiar obudowy | 1000 * 160 * 680 mm |
| Napięcie | 110 V / 220 V, 50/60 Hz |
| Długość ramienia (opcjonalnie) | 500-900 mm |