| Materiał silnikowy | Stal i stop aluminium |
|---|---|
| Szerokość długość | 500-900MM |
| Pakiet Standard | Pakiet drewniane |
| Czas wiodący | 3-5 dni po otrzymaniu płatności |
| Szybkość przesyłania | 30 ~ 40 osób / min |
| Housing material | 304 stainless steel |
|---|---|
| Width length | 500MM--900MM |
| standard package | wooden package |
| leading time | 3-5 working days after payment being received |
| Motor Material | Steel and Aluminum alloy |
| Szczegóły pakowania | Eksportuj drewnianą skrzynkę |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-15 dni w zależności od ilości |
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| Typ silnika | DC 12V |
|---|---|
| czas otwarcia | 0,5 s |
| poziom zabezpieczeń | IP32 |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| maksymalna szerokość pasa | 900mm |
| czas operacyjny | 0,9–5s |
|---|---|
| typ wysięgnika | 3 ogrodzenie |
| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
| Antykolizyjna | Tak |
| Użycie | Parkingi |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilacz | AC220V/110V |
| Komunikacja | RS485 |
| Środowisko pracy | Wewnątrz lub na zewnątrz |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość długość | 500-900MM |
| Pakiet Standard | Pakiet drewniane |
| Czas wiodący | 3-5 dni roboczych po otrzymaniu płatności |
| Zasilanie | 220V ± 10%, 110V ± 10% |
| Typ wysięgnika | Prosty okrągły wysięgnik |
|---|---|
| Kolor obudowy | złoto |
| Aplikacja | Parking |
| Prędkość | 0,3 sekundy MAX |
| MTBF | 8 000 000 razy |
| Housing Material | SST 304 |
|---|---|
| Gate Length | 300mm |
| Passsage Wideth | 600mm |
| Wing Material | Arylic |
| Package | Wooden |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
|---|---|
| Siła napędowa | 3 kg |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie) |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Długość bieguna | 490 mm |