| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| CE Aprroval | YES |
| Boom Type | Straight |
| Automatic Gate | Yes |
| Optional Control | Yes |
| Typ silnika | DC 12V |
|---|---|
| czas otwarcia | 0,5 s |
| poziom zabezpieczeń | IP32 |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| maksymalna szerokość pasa | 900mm |
| czas operacyjny | 0,9–5s |
|---|---|
| typ wysięgnika | 3 ogrodzenie |
| Wydajność | doskonały |
| Okres istnienia | ponad 5 milionów |
| Użycie | Parkingi |
| operating time | 0.9-5s |
|---|---|
| boom type | 3 fence |
| Boom Length | Max.6m |
| Lifetime | more than 5 million |
| Usage | Parking lots |
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
|---|---|
| Zasilacz | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Widen Wing | Yes |
|---|---|
| Customized Product | Yes |
| Running Time | 1s |
| Good Material | 304 stainless steel |
| Have Logo | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Fast Speed | YES |
| Comunicate Modual | Yes |
| Safety Gate | Yes |
| Housing Finished | Powder Coated |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| CE Aprroval | YES |
| Boom Type | Straight |
| Automatic Gate | Yes |
| Auto-reverse | Yes |
| Ręczny, półautomatyczny lub w pełni automatyczny | W pełni automatyczny |
|---|---|
| Materiał mieszkania | 304 ze stali nierdzewnej |
| Grubość obudowy | 1,5 mm |
| Maksymalne obciążenie bieguna | 80 kg |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |