| Kolor | Pomarańczowy / Czerwony / żółty / szary / itd |
|---|---|
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Gwarancja | 1 rok |
| Długość wysięgnika | Max.6m |
| Zasilanie | AC220 / AC110 |
| materiał silnikowy | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | ogrodzenie proste składane |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Żółty |
| Typ wysięgnika | Prosty wysięgnik |
|---|---|
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | żółty zielony |
| Prędkość | 1S; 1S; 1.8S; 1,8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalny |
| Materiał silnika | Odlew ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Maksymalna długość wysięgnika | 8 metrów |
| Płatności | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Napięcie | 110V/220v |
| Kierunek obrotu | podwójny kierunek |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Wskaźnik | Sygnalizacja świetlna |
| Płatności | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Napięcie | 110V/220v |
| Kierunek obrotu | podwójny kierunek |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Wskaźnik | Sygnalizacja świetlna |
| Materiały mieszkaniowe | Pozostałe |
|---|---|
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
| Materiał silnika | stal i stop aluminium |
| Rodzaj silnika | Szczotka DC24V |
| Względna wilgotność | ≤95% |
| Czas operacyjny | 0,9-5s |
|---|---|
| Długość wysięgnika | Maks. 8M |
| Antykolizyjne | TAk |
| Odległość zdalnego sterowania | <50 metrów |
| Aplikacja | Nadwymiarowy obszar przepływu ruchu |
| Silnik | Odlew stopu aluminium |
|---|---|
| Prędkość | 3 ~ 5s regulowany |
| moc | 150 W. |
| Napięcie | AC220V; AC220V; AC110V AC110V |
| Podanie | parking |
| Silnik | Odlew stopu aluminium |
|---|---|
| Prędkość | 3 ~ 5s regulowany |
| moc | 150 W. |
| Napięcie | AC220V; AC220V; AC110V AC110V |
| Podanie | parking |