| Typ wysięgnika | Bom płotowy |
|---|---|
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | Żółto-biały |
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
|---|---|
| Zasilacz | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Kolor obudowy | żółty zielony |
|---|---|
| Typ wysięgnika | prosty bom |
| akcesoria opcjonalne | Guma antykolizyjna |
| Napięcie | AC 110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Kolor obudowy | ciemnoszary + jasnoszary |
|---|---|
| Typ wysięgnika | wysięgnik ogrodzeniowy |
| akcesoria opcjonalne | Fotokomórka na podczerwień |
| Napięcie | AC 110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| materiał silnika | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | ogrodzenie |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Czarny |
| Typ wysięgnika | Prosty wysięgnik |
|---|---|
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | żółty zielony |
| Typ wysięgnika | wysięgnik ogrodzeniowy |
|---|---|
| Napięcie | AC110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | żółty zielony |
| Typ wysięgnika | wysięgnik ogrodzeniowy |
|---|---|
| Napięcie | AC 110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Maksymalnie 6M (dostosowane) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | Żółty zielony |
| Siła | Heavy duty |
|---|---|
| Silnik | Odlew stopu aluminium |
| Prędkość | 1,5s ~ 4s Regulowany |
| materiał | Stal |
| Moc | 300W |
| materiał silnikowy | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | ogrodzenie proste składane |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Żółty |