| skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Funkcjonować | Antykolizyjny i odporny na awarie |
| Korzyść | Wysoka jakość, serwis i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| Stosowanie | Stacja metra, biuro, biblioteka, hotel |
| Skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Funkcjonować | Antykolizyjny i odporny na awarie |
| Korzyść | Wysoka jakość, serwis i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| Stosowanie | Stacja metra, biuro, biblioteka, hotel |
| Skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Funkcjonować | Antykolizyjne |
| Korzyść | Wysoka jakość, serwis i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| Stosowanie | Stacja metra, biuro, biblioteka, hotel |
| Napięcie wejściowe kontrolera | DC24V |
|---|---|
| nazwa | Obrotowa Brama Barierowa |
| Kąt otwarcia | 90° |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Prędkość otwierania i zamykania | 0,2 ~ 1 sekundy Regulowany |
| Funkcjonować | Podczerwień |
|---|---|
| nazwa | Obrotowa Brama Barierowa |
| Moc silnika | 50 W |
| Żywotność | 3 miliony razy |
| Wilgotność robocza | 90% (bez kondensacji) |
| Materiał | Obudowa ze stopu aluminium |
|---|---|
| Nazwa produktu | Rozpoznawanie twarzy |
| Rozmiar | 7 cali |
| Środowisko pracy | wewnątrz / na zewnątrz z osłoną przeciwdeszczową |
| Aplikacja | Kontrola dostępu |
| Napięcie wejściowe zasilania | AC100~240V |
|---|---|
| Napięcie wejściowe kontrolera | DC24V |
| Antykolizyjne | - Tak, proszę. |
| anty-tailgating | - Tak, proszę. |
| Temperatura pracy | -35℃ ~ +80℃ |
| Prędkość | 1S; 1S; 1.8S; 1,8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalny |
| Materiał silnika | Odlew ze stopu aluminium |
| MATERIAŁ OBUDOWY | Stal |
| Maksymalna długość wysięgnika | 8 metrów |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
| Materiał silnikowy | Stal i aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
|---|---|
| Zasilacz | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |