| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
|---|---|
| Antykolizyjna | tak |
| Odległość zdalnego sterowania | <50 metrów |
| Podanie | Przekroczony obszar przepływu ruchu |
| kolor | Czarny |
| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
|---|---|
| Antykolizyjna | tak |
| Odległość zdalnego sterowania | <50 metrów |
| Podanie | Przekroczony obszar przepływu ruchu |
| kolor | Czarny |
| Typ wysięgnika | Prosty wysięgnik |
|---|---|
| Kolor obudowy | Czerwony i niebieski |
| Podanie | parking |
| Prędkość | Regulacja prędkości 1-2 s / 3-6 s |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Kolor obudowy | żółty zielony |
|---|---|
| Typ wysięgnika | wysięgnik prosty, wysięgnik ogrodzeniowy |
| Akcesoria opcjonalne | Detektor pętli, fotokomórka na podczerwień itp |
| Napięcie | AC110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Typ wysięgnika | Wysięgnik prosty / wysięgnik pływający |
|---|---|
| Woltaż | AC 110 V-265 V |
| Długość wysięgnika | Max 6m (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | Złoto |
| typu | Automatyczna bariera |
|---|---|
| Czas operacyjny | 1S, 3S, 6S |
| Długość wysięgnika | 3m, 4,5m, 6m |
| Materiał silnikowy | Odlewany stop aluminium |
| Typ wysięgnika | Przegubowy bom |
| Prędkość | 1S, 3S, 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnika | Odlew aluminiowy |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Proste ramię; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |
| Prędkość | 1S, 3S, 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |
| Prędkość | 1S, 3S, 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |
| Prędkość | 1S, 3S, 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |