| Materiał | Stal proszkowana |
|---|---|
| MTBF | 10 000 000 razy |
| zasilacz | AC220V/110V |
| Temperatura pracy | -30°C~+75°C |
| Tryb sterowania | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| motor material | aluminum alloy |
|---|---|
| operating time | 3s, 6s |
| boom type | straight, folding, fencing |
| housing material | 304 stainless steel |
| Color | Yellow |
| Poziom ochrony | IP54 |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny | RS485, RJ45 |
| Długość ramienia bariery | 3-4m |
| MTBF | 10 000 000 razy |
| zasilacz | AC220V/110V |
| Typ wysięgnika | Wysięgnik składany pod kątem 90 stopni |
|---|---|
| Woltaż | AC 110 V-265 V |
| Długość wysięgnika | Max 6m (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | Złoto |
| Typ wysięgnika | Wysięgnik prosty / wysięgnik pływający |
|---|---|
| Woltaż | AC 110 V-265 V |
| Długość wysięgnika | Max 6m (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Długość wysięgnika | Max. Maks. 4.1m 4,1 m |
|---|---|
| Antykolizyjna | tak |
| Odległość zdalnego sterowania | <50 metrów |
| Podanie | Przekroczony obszar przepływu ruchu |
| kolor | szary |
| Maksymalna długość wysięgnika | 3 metry |
|---|---|
| Napięcie | 110 V / 220 V. |
| Materiał silnika | Odlew aluminiowy |
| Materiał obudowy | STAL |
| Typ wysięgnika | Okrągły wysięgnik piankowy |
| Materiał silnika | stop aluminium |
|---|---|
| Czas pracy | 3s, 6s |
| Typ wysięgnika | proste, składane, szermiercze |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
| Kolor | Żółty |
| Materiał silnika | stop aluminium |
|---|---|
| Czas operacyjny | 3s, 6s |
| Typ wysięgnika | Proste, składane, ogrodzenie |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
| Kolor | Żółty |
| Ruch ramienia bariery | Dwukierunkowy |
|---|---|
| MTBF | 10 000 000 razy |
| Materiał | Stal proszkowana |
| Silnik | Silnik bez szczotki DC |
| Waga | 60kg |