| Materiał silnika | stop aluminium |
|---|---|
| Czas operacyjny | 3s, 6s |
| Typ wysięgnika | Proste, składane, ogrodzenie |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
| Kolor | Żółty |
| Materiał silnika | stop aluminium |
|---|---|
| Czas operacyjny | 3s, 6s |
| Typ wysięgnika | Proste, składane, ogrodzenie |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
| Kolor | Żółty |
| Typ wysięgnika | Wysięgnik prosty / wysięgnik pływający |
|---|---|
| woltaż | AC 110 V-265 V |
| Długość wysięgnika | Max 6m (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | Złoto |
| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
|---|---|
| Antykolizyjna | tak |
| Odległość zdalnego sterowania | <50 metrów |
| Podanie | Przekroczony obszar przepływu ruchu |
| kolor | Pomarańczowy |
| Prędkość | 3S; 6S |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowy |
| Materiał silnika | odlewany stop aluminium |
| Maksymalna długość wysięgnika | 6 metrów |
| Interfejs COM | RS485 |
| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
|---|---|
| Antykolizyjna | tak |
| Odległość zdalnego sterowania | <50 metrów |
| Podanie | Przekroczony obszar przepływu ruchu |
| kolor | Pomarańczowy |
| Typ wysięgnika | Prosty wysięgnik |
|---|---|
| Kolor obudowy | czerwony i biały |
| Podanie | parking |
| Prędkość | Regulacja prędkości 1-2 s / 3-6 s |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Siła | Ciężki obowiązek |
|---|---|
| silnik | Die Casting Aluminum Alloy |
| Prędkość | 1s, 1,8s, 3s, 6s |
| Obudowa | Stal |
| Moc | 80W |
| Kolor obudowy | żółty zielony |
|---|---|
| Typ wysięgnika | wysięgnik prosty, wysięgnik ogrodzeniowy |
| Akcesoria opcjonalne | Detektor pętli, fotokomórka na podczerwień itp |
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Prędkość | 1S; 1,8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Maksymalna długość belki | 8 metek |