| Prędkość | 1S, 3S, 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |
| Prędkość | 1S, 3S, 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |
| Prędkość | 1S, 3S, 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |
| Color | Optional |
|---|---|
| Speed | 1s, 3s,6s |
| Max Boom Length | 8m |
| Life Span | 5 Million times |
| Force | Heavy Duty |
| Pakiet | Pudełko kartonowe lub drewniane pudełko |
|---|---|
| Długość belki | 6m |
| Wiosna | Źródło równowagi |
| Prędkość | 3s, 6s |
| silnik | Silnik prądu przemiennego |
| Kolor | Żółty |
|---|---|
| Nazwa produktu | bariera wybuchowa |
| Zasilanie | 50/60 Hz, AC 220 ± 10% |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał ramienia | Stop aluminium |
| Kolor obudowy | Opcjonalny |
|---|---|
| Wymiar mieszkalny | 405 * 1050 * 335 mm |
| Kontener 20 stóp | 100 ZESTAWU |
| Rodzaj ramienia | Ramię okrągłe, ramię wahadłowe, ramię ogrodzeniowe, ramię ośmiokątne itp. |
| Szczegóły pakowania | Opakowania kartonowe |
| Typ wysięgnika | Prosty wysięgnik |
|---|---|
| Napięcie | AC110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | żółty zielony |
| Materiał mieszkania | Żelazko |
|---|---|
| Prędkość silnika | 1s, 1,8s, 3s, 6s |
| Maksymalna długość wysięgnika | 6m |
| Standardowy kolor | Pomarańczowy |
| Pakiet Standard | Opakowanie kartonowe |
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowy żółty |
| Nazwa produktu | Bariera wysięgnika |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Długość wysięgnika | Maks. 6m |