| Silnik | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Prędkość | 1.5,3s, 6s |
| materiał | Stal |
| Moc | 80W |
| Standardowy kolor | Żółty; Pomarańczowy; Szary |
| Silnik | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Prędkość | 1.5,3s, 6s |
| materiał | Stal |
| Moc | 80W |
| Standardowy kolor | Żółty; Pomarańczowy; Szary |
| Silnik | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Prędkość | 1.5,3s, 6s |
| materiał | Stal |
| Moc | 80W |
| Standardowy kolor | Żółty; Pomarańczowy; Szary |
| Housing Material | Steel |
|---|---|
| Motor Material | Die-casting Aluminum alloy |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
| Color | Optional |
| Max Boom Length | 8 metes |
| Motor | AC Motor |
|---|---|
| Speed | 3s,6s |
| Max Boom Length | 6m |
| Photocell | Supportable |
| Loop Detector | Supportable |
| Prędkość | 1S; 1,8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy Stop aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzenia |
| Prędkość | 1S; 1,8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy Stop aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzenia |
| Prędkość | 1S; 1,8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy Stop aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzenia |
| Prędkość | 1S; 1,8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy Stop aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzenia |
| Prędkość otwierania / zamykania | 1,5-6s |
|---|---|
| Długość wysięgnika | dostosuj według miejsca |
| Materiał obudowy | Stal miękka z kolorowym proszkiem |
| Materiał ramienia | Aluminiowe |
| Silnik | Silnik momentowy |