| Kolor obudowy | Złoto, Sliver, Onyks czarny, Ciemnożółty, Jacinth |
|---|---|
| Typ wysięgnika | Boom ogrodzeniowy |
| Opcjonalny wysięgnik | Duży ośmiokątny wysięgnik, wysięgnik wahadłowy, wysięgnik ogrodzeniowy, wysięgnik kwadratowy, wysięg |
| akcesoria opcjonalne | Detektor pętli, fotokomórka na podczerwień, wyłącznik obwodu, wspornik ramienia Adujstable, fala tło |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Kolor obudowy | żółty zielony |
|---|---|
| Typ wysięgnika | prosty bom |
| akcesoria opcjonalne | Guma antykolizyjna |
| Napięcie | AC 110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Kolor obudowy | ciemnoszary + jasnoszary |
|---|---|
| Typ wysięgnika | wysięgnik ogrodzeniowy |
| akcesoria opcjonalne | Fotokomórka na podczerwień |
| Napięcie | AC 110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Kolor obudowy | ciemnoszary + jasnoszary |
|---|---|
| Typ wysięgnika | wysięgnik ogrodzeniowy |
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | Żółto-biały |
|---|---|
| Typ wysięgnika | prosty bom |
| akcesoria opcjonalne | Detektor pętli |
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Kolor obudowy | Żółto-biały |
|---|---|
| Typ wysięgnika | Prosty wysięgnik |
| Napięcie | AC 110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | Żółto-biały |
|---|---|
| Typ wysięgnika | Prosty boom |
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ wysięgnika | Prosty boom |
|---|---|
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| aplikacji | parking |
| Typ wysięgnika | Wysięgnik prosty, wysięgnik ogrodzeniowy, wysięgnik składany |
|---|---|
| Napięcie | AC 110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | Żółto-biały |
| Typ wysięgnika | Prosty boom |
|---|---|
| Napięcie | AC 110V lub 220V |
| Kolor obudowy | Pomarańczowy |
| aplikacji | parking |
| Prędkość | Regulacja prędkości 1-2s / 3-5s |