| Nazwa produktu | Bariera klapowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Typ | single core ; pojedynczy rdzeń ; double core podwójny rdzeń |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kierunek | jednokierunkowy lub dwukierunkowy (opcjonalnie) |
| czas operacyjny | 0,9–5s |
|---|---|
| typ wysięgnika | 3 ogrodzenie |
| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
| Antykolizyjna | Tak |
| Użycie | Parkingi |
| Materiał silnika | Stop aluminium |
|---|---|
| Czas operacyjny | 3s, 6s |
| Typ wysięgnika | proste składane ogrodzenie |
| Materiały mieszkaniowe | stali |
| Kolor | Żółty |
| Czas w górę/w dół | 0,9-5s |
|---|---|
| Moc silnika | 300W 220VAC |
| Temperatura otoczenia | -35°C~+85°C |
| Odległość zdalnego sterowania | <50 metrów |
| Aplikacja | Nadwymiarowy obszar przepływu ruchu |
| Silnik | Odlew stopu aluminium |
|---|---|
| Prędkość | 3 ~ 5s regulowany |
| moc | 150 W. |
| Napięcie | AC220V; AC220V; AC110V AC110V |
| Podanie | parking |
| Silnik | Odlew stopu aluminium |
|---|---|
| Prędkość | 3 ~ 5s regulowany |
| moc | 150 W. |
| Napięcie | AC220V; AC220V; AC110V AC110V |
| Podanie | parking |
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
|---|---|
| Zasilacz | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Typ wysięgnika | Prosty wysięgnik |
|---|---|
| Kolor obudowy | Czerwony i niebieski |
| Podanie | parking |
| Prędkość | Regulacja prędkości 1-2 s / 3-6 s |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| czas operacyjny | 1,5s, 3s, 4s, 5s, 6s |
|---|---|
| Typ wysięgnika | proste ogrodzenie składane |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
| kolor | złoty, czarny |
| Podanie | parking |
| Prędkość | 1S; 1S; 1.8S; 1,8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| kolor | Pomarańczowy |
| Materiał silnika | Odlew ze stopu aluminium |
| materiał obudowy | Stal |
| Maksymalna długość wysięgnika | 8 metrów |