| Typ wysięgnika | okrągły boom |
|---|---|
| Kolor obudowy | Pomarańczowy |
| aplikacji | parking |
| Prędkość | Regulacja prędkości 1-2s / 3-5s |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| materiał silnika | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | ogrodzenie |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Czarny |
| materiał silnika | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | 3 ogrodzenie |
| Kolor | Czarny |
| aplikacji | dla przedsiębiorstw i instytucji |
| czas operacyjny | 3s, 6s |
|---|---|
| typ wysięgnika | 3 ogrodzenie |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| czas operacyjny | 0,9–5s |
|---|---|
| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
| Antykolizyjna | Tak |
| Użycie | Parkingi |
| Kolor | Błyskające złoto |
| Szerokość przejścia | 600 ~ 1100 mm (para) |
|---|---|
| Zasilacz | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
| Napięcie robocze silnika | DC24V |
| Wilgotność względna | ≤90% |
| Materiał | Obudowa ze stopu aluminium |
|---|---|
| Nazwa produktu | Rozpoznawanie twarzy |
| Rozmiar | 7 cali |
| Środowisko pracy | wewnątrz / na zewnątrz z osłoną przeciwdeszczową |
| Aplikacja | Kontrola dostępu |
| Skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Funkcjonować | Antykolizyjne i odporne na zderzenia |
| Korzyść | Wysoka jakość, obsługa i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| Stosowanie | Stacja metra, biuro, biblioteka, hotel |
| Napięcie wejściowe zasilania | AC100~240V |
|---|---|
| Kąt otwarcia | 90° |
| Prędkość otwierania i zamykania | 0,2 ~ 1 sekundy Regulowany |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Napięcie wejściowe kontrolera | DC24V |