| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Wilgotność względna | ≤95% |
|---|---|
| stopień ochrony | IP32 |
| Prędkość tranzytu | 30 ~ 40 osób / min |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |
| materiał motoryczny | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ boomu | proste ogrodzenie składane |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Szczegóły pakowania | karton / drewniany |
| materiał silnikowy | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | ogrodzenie proste składane |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Żółty |
| materiał silnikowy | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | ogrodzenie proste składane |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Żółty |
| materiał silnikowy | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | ogrodzenie proste składane |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Żółty |
| Kolor obudowy | Złoto, Sliver, Onyks czarny, Ciemnożółty, Jacinth |
|---|---|
| Typ wysięgnika | Boom ogrodzeniowy |
| Opcjonalny wysięgnik | Duży ośmiokątny wysięgnik, wysięgnik wahadłowy, wysięgnik ogrodzeniowy, wysięgnik kwadratowy, wysięg |
| akcesoria opcjonalne | Detektor pętli, fotokomórka na podczerwień, wyłącznik obwodu, wspornik ramienia Adujstable, fala tło |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |