| Kolor obudowy | Złoto, Sliver, Onyks czarny, Ciemnożółty, Jacinth |
|---|---|
| Typ wysięgnika | Boom ogrodzeniowy |
| Opcjonalny wysięgnik | Duży ośmiokątny wysięgnik, wysięgnik wahadłowy, wysięgnik ogrodzeniowy, wysięgnik kwadratowy, wysięg |
| akcesoria opcjonalne | Detektor pętli, fotokomórka na podczerwień, wyłącznik obwodu, wspornik ramienia Adujstable, fala tło |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Kolor obudowy | Złoto, Sliver, Onyks czarny, Ciemnożółty, Jacinth |
|---|---|
| Typ wysięgnika | Boom ogrodzeniowy |
| Opcjonalny wysięgnik | Duży ośmiokątny wysięgnik, wysięgnik wahadłowy, wysięgnik ogrodzeniowy, wysięgnik kwadratowy, wysięg |
| akcesoria opcjonalne | Detektor pętli, fotokomórka na podczerwień, wyłącznik obwodu, wspornik ramienia Adujstable, fala tło |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Kolor obudowy | Złoto, Sliver, Onyks czarny, Ciemnożółty, Jacinth |
|---|---|
| Typ wysięgnika | Boom ogrodzeniowy |
| Opcjonalny wysięgnik | Duży ośmiokątny wysięgnik, wysięgnik wahadłowy, wysięgnik ogrodzeniowy, wysięgnik kwadratowy, wysięg |
| akcesoria opcjonalne | Detektor pętli, fotokomórka na podczerwień, wyłącznik obwodu, wspornik ramienia Adujstable, fala tło |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Kolor obudowy | Złoto, Sliver, Onyks czarny, Ciemnożółty, Jacinth |
|---|---|
| Typ wysięgnika | Boom ogrodzeniowy |
| Opcjonalny wysięgnik | Duży ośmiokątny wysięgnik, wysięgnik wahadłowy, wysięgnik ogrodzeniowy, wysięgnik kwadratowy, wysięg |
| akcesoria opcjonalne | Detektor pętli, fotokomórka na podczerwień, wyłącznik obwodu, wspornik ramienia Adujstable, fala tło |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| materiał silnika | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | proste składane ogrodzenie |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Żółty |
| Czas operacyjny | 0,9-5s |
|---|---|
| Długość wysięgnika | Maks. 6m |
| Antykolizyjne | tak |
| Maksymalna moc silnika | 300W |
| Temperatura pracy | -35°C~+85°C |
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
|---|---|
| Zasilacz | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
|---|---|
| Zasilacz | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Maksymalna długość wysięgnika | 3 metry |
|---|---|
| Napięcie | 110 V / 220 V. |
| Materiał silnika | Odlew aluminiowy |
| Materiał obudowy | STAL |
| Typ wysięgnika | Okrągły wysięgnik piankowy |
| Prędkość | 1S; 1S; 1.8S; 1,8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| kolor | Pomarańczowy |
| Materiał silnika | Odlew ze stopu aluminium |
| materiał obudowy | Stal |
| Maksymalna długość wysięgnika | 8 metrów |