| Typ | Automatyczna bariera |
|---|---|
| Czas pracy | 1s, 3s, 6s |
| Maksymalna długość wysięgnika | 6m |
| Materiał silnika | Odlewany stop aluminium |
| Sygnalizacja świetlna | Tak |
| Nazwa produktu | Bariera boomu |
|---|---|
| Materiał | Arkusz walcowany na zimno 2 mm |
| Zasilacz | 50/60 Hz, AC110/220 V ± 10% |
| Długość wysięgnika | Maks. 6m |
| Temperatura pracy | -40° do 85° |
| Interfejs komunikacyjny | RS485 |
|---|---|
| Poziom ochrony | IP54 |
| Czas otwarcia/zamknięcia | 1,8 s-6 s Regulowany |
| Temperatura pracy | -35℃~+80℃ |
| Typ ramienia bariery | Ramię składane 90 °, ramię ogrodzeniowe, ramię proste |
| Temperatura pracy | -35℃~+80℃ |
|---|---|
| Zasilacz | AC220V/110V |
| tryb sterowania | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Interfejs komunikacyjny | RS485 |
| Waga | 60kg |
| Wielkość | 405*335*1050MM |
|---|---|
| Temperatura pracy | -30°C~+75°C |
| Materiał | Stal proszkowana |
| Ruch ramienia bariery | Dwukierunkowy |
| Tryb sterowania | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Ruch ramienia bariery | Dwukierunkowy |
|---|---|
| MTBF | 10 000 000 razy |
| Długość ramienia bariery | 3-4m |
| Materiał | Stal proszkowana |
| Typ ramienia bariery | Ramię okrągłe z włókien węglowych |
| Prędkość | Regulacja 1,5 s-6 s |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Aplikacja | Parking |
| Temperatura pracy | -35℃~ + 80℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Typ ramienia bariery | Ramię okrągłe z włókien węglowych |
|---|---|
| Silnik | Silnik bez szczotki DC |
| Temperatura pracy | -30°C~+75°C |
| Poziom ochrony | IP54 |
| Czas otwarcia/zamknięcia | 0,6 s-1 s |
| Materiał | Stal proszkowana |
|---|---|
| Czas otwarcia/zamknięcia | 0,6 s-1 s |
| Typ ramienia bariery | Ramię okrągłe z włókien węglowych |
| MTBF | 10 000 000 razy |
| Temperatura pracy | -30°C~+75°C |
| Interfejs komunikacyjny | RS485, RJ45 |
|---|---|
| Czas otwarcia/zamknięcia | 0,6 s-1 s |
| Waga | 60kg |
| Materiał | Stal proszkowana |
| Temperatura pracy | -30°C~+75°C |