| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Napięcie | 110V,220V |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| Skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Funkcjonować | Antykolizyjny i odporny na awarie |
| Korzyść | Wysoka jakość, serwis i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| Stosowanie | Stacja metra, biuro, biblioteka, hotel |
| MATERIAŁ OBUDOWY | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość długość | 900mm |
| Prędkość zamykania/otwierania skrzydła | 1s |
| Skrzydło 8 par materiału | Żywica lub PCV |
| Prędkość tranzytowa | 30-40/min |
| typ silnika | prąd stały 12 V |
|---|---|
| Poziom zabezpieczeń | IP32 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
| Packaging Details | carton |
| Delivery Time | 5 working days |
| typ silnika | prąd stały 12 V |
|---|---|
| Poziom zabezpieczeń | IP32 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
| Packaging Details | carton |
| Delivery Time | 5 working days |
| typ silnika | prąd stały 12 V |
|---|---|
| Poziom zabezpieczeń | IP32 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
| Packaging Details | carton |
| Delivery Time | 5 working days |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Nazwać | Półautomatyczny kołowrót statywu |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
| Silnik napędowy | Silnik prądu stałego |
| MATERIAŁ OBUDOWY | Stal nierdzewna 304 |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Środowisko pracy | Wewnątrz i na zewnątrz |
| słowo kluczowe | Kołowrót statywu |
| Podawać | Przejście dwukierunkowe |
| Zasilacz | Silnik prądu stałego |
|---|---|
| Prędkość tranzytowa | 30~40 osób/min |
| Nazwać | Kołowrót statywu |
| Moc znamionowa | 36W |
| Częstotliwość | 50/60Hz |