| Kolor | Pomarańczowy / Czerwony / żółty / szary / itd |
|---|---|
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Gwarancja | 1 rok |
| Długość wysięgnika | Max.6m |
| Zasilanie | AC220 / AC110 |
| Orzecznictwo | CE ISO SGS |
|---|---|
| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
| Waga szafki | 55 kg |
| Odległość zdalnego sterowania | <50 metrów |
| aplikacji | Przekroczony obszar przepływu ruchu |
| czas operacyjny | 0,9–5s |
|---|---|
| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
| Moc znamionowa | 300W |
| Odległość zdalnego sterowania | <50 metrów |
| aplikacji | Parkingi, bramki płatne |
| Prędkość | 1S; 1S; 1.8S; 1,8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalny |
| Materiał silnika | Odlew ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Maksymalna długość wysięgnika | 8 metrów |
| Materiał mieszkania | Żelazko |
|---|---|
| Prędkość silnika | 1s, 1,8s, 3s, 6s |
| Maksymalna długość wysięgnika | 6m |
| Standardowy kolor | Pomarańczowy |
| Pakiet Standard | Opakowanie kartonowe |
| czas operacyjny | 0,9–5s |
|---|---|
| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
| Antykolizyjna | Tak |
| Odległość zdalnego sterowania | <50 metrów |
| aplikacji | Przekroczony obszar przepływu ruchu |
| Silnik | Odlew stopu aluminium |
|---|---|
| Prędkość | 3 ~ 5s regulowany |
| moc | 150 W. |
| Napięcie | AC220V; AC220V; AC110V AC110V |
| Podanie | parking |
| kolor | Szary |
|---|---|
| Nazwa produktu | Boom Barrier |
| Materiał | Profil ze stali nierdzewnej i aluminium |
| Gwarancja | 1 rok |
| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| High Duty | Yes |
| Comunicate Module | Yes |
| Automatic Gates | Yes |
| Housing Finished | Powder Coated |
| Materiał obudowy | Żelazo |
|---|---|
| Prędkość silnika | 1,8 s, 3 s, 6 s |
| Maksymalna długość wysięgnika | 6m |
| Kolor standardowy | Niebieski, pomarańczowy i biały |
| Standardowy pakiet | Opakowanie kartonowe |