| Typ wysięgnika | wysięgnik ogrodzeniowy |
|---|---|
| Napięcie | AC110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | żółty zielony |
| Prędkość | 1S; 1,8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |
| Szczegóły pakowania | Karton, drewniane pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-20 dni |
| Zasady płatności | T/T, l/c, Western Union |
| Możliwość Supply | 5000 jednostek / tydzień |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Typ wysięgnika | Prosty boom |
|---|---|
| Napięcie | AC 110V lub 220V |
| Kolor obudowy | Pomarańczowy |
| aplikacji | parking |
| Prędkość | Regulacja prędkości 1-2s / 3-5s |
| Typ wysięgnika | Prosty boom |
|---|---|
| Kolor obudowy | Pomarańczowy |
| aplikacji | parking |
| Prędkość | Regulacja prędkości 1-2s / 3-5s |
| materiał | stalowa obudowa |
| Typ wysięgnika | 90-stopniowy składany wysięgnik |
|---|---|
| Kolor obudowy | Pomarańczowy |
| Prędkość | Regulowana prędkość 1-2s / 3-5s |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| materiał | stalowa obudowa |
| Typ wysięgnika | 90-stopniowy składany wysięgnik |
|---|---|
| Kolor obudowy | Pomarańczowy |
| Prędkość | Regulacja prędkości 1-2s / 3-5s |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Zasilanie | AC 220 ± 10% |
| Prędkość | 1S; 1S; 1.8S; 1,8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalny |
| Materiał silnika | Odlew ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Maksymalna długość wysięgnika | 8 metrów |
| Waga netto | 39 KG |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stalowe |
| Materiał silnika | Stopy aluminium |
| Czas pracy | 2-4 s |
| Interfejs komunikacyjny | RS485 |
| Siła | Heavy Duty |
|---|---|
| Typ wysięgnika | Kwadratowy wysięgnik |
| Maksymalna długość wysięgnika | 4 metry |
| Prędkość | 1s, 3s, 6s |
| Waga netto | 59 kg |