| Typ wysięgnika | Prosty wysięgnik |
|---|---|
| Kolor obudowy | Pomarańczowy |
| Podanie | parking |
| Prędkość | Regulacja prędkości 1-2s / 3-5s |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| czas operacyjny | 3s, 6s |
|---|---|
| typ wysięgnika | 3 ogrodzenie |
| Kolor | Czarny |
| aplikacji | dla przedsiębiorstw i instytucji |
| Gwarancja | 1 rok |
| czas operacyjny | 3s, 6s |
|---|---|
| typ wysięgnika | 3 ogrodzenie |
| Kolor | Czarno -czerwona |
| Gwarancja | 2 lata |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Silnik | Odlew ze stopu aluminium |
|---|---|
| Prędkość | 1,5s,3s,5s |
| Moc | 150W |
| Dostawa | 3 ~ 5 dni roboczych po otrzymaniu płatności |
| Napięcie | AC220V; AC110V |
| materiał silnika | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 0,5-0,9 S. |
| typ wysięgnika | Okrągły wysięgnik z włókna węglowego |
| aplikacji | parking |
| Gwarancja | 2 lata |
| czas operacyjny | 0,9–5s |
|---|---|
| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
| Antykolizyjna | tak |
| Stosowanie | Parkingi |
| kolor | Błyszczący srebrny, Błyszczący złoty |
| Czas operacyjny | 0,9-5s |
|---|---|
| Długość wysięgnika | Maks. 6m |
| Antykolizyjne | tak |
| Maksymalna moc silnika | 300W |
| Temperatura pracy | -35°C~+85°C |
| Interfejs komunikacyjny | RS485, RJ45 |
|---|---|
| Czas otwarcia/zamknięcia | 0,6 s-1 s |
| Waga | 60kg |
| Materiał | Stal proszkowana |
| Temperatura pracy | -30°C~+75°C |
| Prędkość | 1S; 1,8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Stop aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Proste ramię; Ramię składane; Ogrodzenie ramienia |
| Packaging Details | Carton,wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 1-20 days |
| Payment Terms | T/T,L/C,Western Union |
| Supply Ability | 5000 units/weeke |
| Place of Origin | Shenzhen,China |