| Color | Red and blue |
|---|---|
| Auto-closing | YES |
| Infrared Photocell | YES |
| Vehicle Loop Detector | YES |
| Wire control /Remote control | YES |
| materiał silnika | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 0,5-0,9 s |
| typ wysięgnika | Okrągły wysięgnik z włókna węglowego |
| Kolor | Szary |
| aplikacji | dla przedsiębiorstw i instytucji |
| Prędkość | 1,8 s; 3s; 6s |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalnie |
| Materiał silnika | odlewany stop aluminium |
| Materiały mieszkaniowe | stali |
| Typ wysięgnika | proste ramię; składane ramię; Ramię ogrodzenia |
| Prędkość | 1.5S ~ 4S regulowane |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |
| Prędkość | 1S, 3S, 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |
| Typ wysięgnika | Prosty wysięgnik |
|---|---|
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Podanie | parking |
| Prędkość | Regulacja prędkości 1-2s / 3-5s |
| Stosowanie | Parkingi / bramki / autostrady |
| Maksymalna długość ramienia | 4,5 metra |
|---|---|
| Typ wysięgnika | 2 Ogrodzenie ramienia |
| Materiał silnikowy | Stop aluminium |
| Napięcie | 110V/220v |
| Interfejs COM | RS485 |
| materiał silnika | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 0,5-0,9 S. |
| typ wysięgnika | Okrągły wysięgnik z włókna węglowego |
| aplikacji | parking |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ wysięgnika | Bom płotowy |
|---|---|
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | Żółto-biały |
| Prędkość | 1S; 1,8 s; 3S; 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnika | Odlew aluminiowy |
| Materiał obudowy | Stal |
| Maksymalna długość wysięgnika | 8 metes |