| Motor Material | Die-casting Aluminum alloy |
|---|---|
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Straight Arm; Folding arm; Fence arm |
| COM Interface | RS485 |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8 metes |
| Materiał silnikowy | Aluminiowy stop aluminium |
|---|---|
| Opcja wysięgnika | Straight Boom |
| Najwyższa jakość | Bezpieczeństwo |
| Opcjonalna kontrola | Tak |
| Czas operacji | 1s, 1.8s, 3s, 6s |
| Maksymalna długość belki | 5 metrów |
|---|---|
| Napięcie | 110V/220v |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Składany wysięgnik 90 stopni |
| Napięcie | 110V/220v |
|---|---|
| Prędkość | 1S |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Maksymalna długość belki | 3 mety |
| Napięcie | 110V/220v |
|---|---|
| Prędkość | 1S |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Maksymalna długość belki | 3 mety |
| Napięcie | 110V/220v |
|---|---|
| Prędkość | 6S |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy Stop aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Maksymalna długość belki | 6 metek |
| czas operacyjny | 3s, 6s |
|---|---|
| typ wysięgnika | 3 ogrodzenie |
| Kolor | Czarny |
| aplikacji | dla przedsiębiorstw i instytucji |
| Gwarancja | 1 rok |
| czas operacyjny | 3s, 6s |
|---|---|
| typ wysięgnika | proste składane ogrodzenie |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Żółty, czerwony, czarny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | pomarańczowy opcjonalny |
|---|---|
| aplikacji | Przekroczony obszar przepływu ruchu |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |