| Prędkość | 1S; 1,8 s; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Materiał silnika | Odlew aluminiowy |
| Housing Material | Steel |
| Typ wysięgnika | Proste ramię; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |
| napięcie | 110V 220V |
|---|---|
| Silnik | AC |
| Władza | 120 W |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Typ wysięgnika | dobrze |
| materiał silnikowy | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | ogrodzenie proste składane |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Żółty |
| materiał silnika | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | ogrodzenie |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Czarny |
| materiał silnika | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | proste składane ogrodzenie |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Żółty |
| Silnik | Odlew stopu aluminium |
|---|---|
| Prędkość | 3 ~ 5s regulowany |
| Moc | 150W |
| Napięcie | AC220V; AC110V |
| aplikacji | parking |
| Silnik | Odlew stopu aluminium |
|---|---|
| Prędkość | 3 ~ 5s regulowany |
| Moc | 150W |
| Napięcie | AC220V; AC110V |
| aplikacji | parking |
| Speed | 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Round Arm,Straight Arm; Folding arm; Fence arm |
| Materiał silnikowy | Aluminiowy stop aluminium |
|---|---|
| CE Aprroval | Tak |
| Typ wysięgnika | Prosto |
| Automatyczna Brama | Tak |
| Automatyczne odwrócenie | Tak |