| Typ wysięgnika | Prosty boom |
|---|---|
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| aplikacji | parking |
| Typ wysięgnika | Wysięgnik prosty, wysięgnik ogrodzeniowy, wysięgnik składany |
|---|---|
| Napięcie | AC 110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | Żółto-biały |
| Typ wysięgnika | 90 stopniowy składany wysięgnik |
|---|---|
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Kolor obudowy | Czarny |
| aplikacji | parking |
| Prędkość | Regulacja prędkości 1-2s / 3-5s |
| Humidity | less than 90% |
|---|---|
| Speed | 3s,6s |
| Max boom length | 6m |
| Rotational speed | 1400rpm |
| Color | Optional |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | China |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Color | Optional |
| Speed | 3s, 6s |
| Max Boom Length | 6m |
| Loop detector | Optional |
| Typ wysięgnika | Trzy huk ogrodzenia |
|---|---|
| Standardowy kolor | czerwony; żółty |
| Prędkość | 6s |
| Fotokomórka na podczerwień | Opcjonalne |
| Detektor pętli | Opcjonalne |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzenia |
|---|---|
| Napięcie | 110V/220v |
| Interfejs COM | RS485 |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Prędkość | 1S; 1,8S; 3S; 6S |
| Kolor obudowy | żółty zielony |
|---|---|
| Typ wysięgnika | prosty bom |
| akcesoria opcjonalne | Guma antykolizyjna |
| Napięcie | AC 110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Kolor obudowy | ciemnoszary + jasnoszary |
|---|---|
| Typ wysięgnika | wysięgnik ogrodzeniowy |
| akcesoria opcjonalne | Fotokomórka na podczerwień |
| Napięcie | AC 110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |