| Packaging Details | Carton,wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 1-20 days |
| Zasady płatności | Western Union, T/T |
| Supply Ability | 5000 units/weeke |
| Place of Origin | China |
| Typ wysięgnika | Składany wysięgnik |
|---|---|
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ boomu | Wysięgnik składany o 180 stopni |
|---|---|
| Woltaż | AC 110 V-265 V |
| Długość bumu | Max 6m (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ wysięgnika | 90 stopniowy składany wysięgnik |
|---|---|
| Napięcie | AC 110V lub 220V |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | Czarny |
| aplikacji | parking |
| Materiał silnika | Odlew aluminiowy |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Proste ramię; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe |
| Napięcie | 110V/220v |
| RS485 Module | Supportable |
|---|---|
| Speed | 3s,6s |
| Boom Lengh | 6m |
| Housing Color | Optional |
| Carton Dimension | 109*39*42cm |
| Napięcie | 220 v 110 v |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60 HZ |
| napięcie silnika | 220V |
| Moc | 120W |
| stopień ochrony | IP44 |
| Napięcie | 220 v 110 v |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60 HZ |
| napięcie silnika | 220V |
| Moc | 120W |
| stopień ochrony | IP44 |
| Kolor obudowy | ciemnoszary + jasnoszary |
|---|---|
| Typ wysięgnika | wysięgnik ogrodzeniowy |
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | Żółto-biały |
|---|---|
| Typ wysięgnika | Prosty wysięgnik |
| Napięcie | AC 110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |