| Typ silnika | DC 12V |
|---|---|
| czas otwarcia | 0,5 s |
| poziom zabezpieczeń | IP32 |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| maksymalna szerokość pasa | 900mm |
| Lane Wideth | 600 mm |
|---|---|
| Materiał skrzydła | PCV |
| Silnik | DC12 V. |
| Stopień ochrony | IP32 |
| Wymagana bateria | tak |
| Szerokość pasa | 900mm |
|---|---|
| Materiał skrzydła | PVC |
| Silnik | DC 24 V. |
| stopień ochrony | IP32 |
| Potrzebna bateria | Tak |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| Aplikacja | Parking |
| Długość wysięgnika | Maks. 6m |
| temperatura robocza | -40 ℃-75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s , 3 s , 6 s |
| Szczegóły pakowania | Karton, drewniane pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-20 dni |
| Zasady płatności | T/T, l/c, Western Union |
| Możliwość Supply | 5000 jednostek / tydzień |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Product Category | Access Control Turnstile Gate |
|---|---|
| Material Of Cabinet | Aluminum Alloy |
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| czas operacyjny | 0,9–5s |
|---|---|
| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
| Modelu | WJCB02H |
| Odległość zdalnego sterowania | <50 metrów |
| Klasa ochrony | IP54 |
| czas operacyjny | 0,9–5s |
|---|---|
| typ wysięgnika | 3 ogrodzenie |
| Wydajność | doskonały |
| Okres istnienia | ponad 5 milionów |
| Użycie | Parkingi |
| operating time | 0.9-5s |
|---|---|
| boom type | 3 fence |
| Boom Length | Max.6m |
| Lifetime | more than 5 million |
| Usage | Parking lots |