| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | stop aluminium |
| funkcja | Pełna automatyka |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| Silnik napędowy | Silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| siła napędowa | 3kg |
| Moc znamionowa | 36W |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1,000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Materiał obudowy | 304/202 / malowane na zimno walcowanie |
|---|---|
| Złóż wniosek do hotelu | tak |
| Dostęp do czytnika kart Ssystem | tak |
| Grubość obudowy | 2 mm |
| Czas na otwarcie | 0,2s |
| Materiał szafy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| mechanizm | Odlewany stop aluminium |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Prędkość tranzytowa | 25~32 osoby / min |
| Gwarancja | 1 rok |