| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| materiał motoryczny | alooj aluminiowy |
| functuion | Pełny automatyczny |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| materiał motoryczny | alooj aluminiowy |
| functuion | Pełny automatyczny |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
| Aplikacja | Strefa zamieszkania |
| Pakiet | drewniane opakowanie |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Komunikacja | RS232 |
| Funkcja | Wytrzymały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Komunikacja | RS232 |
| Funkcja | Wytrzymały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Napięcie | 110V,220V |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| Materiał szafy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| mechanizm | Odlewany stop aluminium |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Prędkość tranzytowa | 25~32 osoby / min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Prędkość tranzytowa | 25~32 osoby / min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | stop aluminium |
| funkcja | Pełna automatyka |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | stop aluminium |
| funkcja | Pełna automatyka |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |