| Moc znamionowa | 120 W |
|---|---|
| Zasilacz | 220 V, 50 Hz/110 V, 60 Hz |
| Kolor | opcjonalny |
| Racjonalna prędkość | 1400 obr./min |
| Zdalna odległość | Mniej niż 50m |
| Materiał silnika | Odlew aluminiowy |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Proste ramię; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe |
| Napięcie | 110V/220v |
| Prędkość | 1S; 1S; 1.8S; 1,8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| Interfejs COM | RS485 |
| Napięcie | 110 V/220 V |
| Typ wysięgnika | proste ramię; składane ramię; Ramię ogrodzenia |
| Maksymalna długość wysięgnika | 8 metrów |
| Packaging Details | Carton,wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 1-20 days |
| Payment Terms | T/T,L/C,Western Union |
| Supply Ability | 5000 units/weeke |
| Place of Origin | China |
| RS485 Module | Supportable |
|---|---|
| Speed | 3s,6s |
| Boom Lengh | 6m |
| Housing Color | Optional |
| Carton Dimension | 109*39*42cm |
| Color | Optional |
|---|---|
| Speed | 1s, 3s,6s |
| Max Boom Length | 8m |
| Life Span | 5 Million times |
| Force | Heavy Duty |
| Remote control | 30m≤D≤100m |
|---|---|
| Protection Grade | IP44 |
| Rated Power | 120W |
| Speed | 1.5/3/6 second |
| Voltage | AC220V, AC110V |
| Napięcie | 220 v 110 v |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60 HZ |
| napięcie silnika | 220V |
| Moc | 120W |
| stopień ochrony | IP44 |
| Napięcie | 220 v 110 v |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60 HZ |
| napięcie silnika | 220V |
| Moc | 120W |
| stopień ochrony | IP44 |
| Szczegóły pakowania | Karton, drewniane pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-20 dni |
| Zasady płatności | T/T, L/C, Western union |
| Możliwość Supply | 5000 jednostek / tydzień |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |