| Prędkość | 1S, 3S, 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |
| Prędkość | 1S, 3S, 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |
| Prędkość | 1S, 3S, 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |
| Prędkość | 1S, 3S, 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |
| Prędkość | 1S, 3S, 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |
| Prędkość | 1S, 3S, 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |
| Prędkość | 3s, 6s |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalnie |
| Materiał silnika | odlewany stop aluminium |
| Materiały mieszkaniowe | stali |
| Typ wysięgnika | Proste ramię; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | China |
| Moc znamionowa | 120 W |
|---|---|
| Zasilacz | 220 V, 50 Hz/110 V, 60 Hz |
| Kolor | opcjonalny |
| Racjonalna prędkość | 1400 obr./min |
| Zdalna odległość | Mniej niż 50m |
| Materiał silnika | Odlew aluminiowy |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Proste ramię; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe |
| Napięcie | 110V/220v |