| materiał silnika | Stop aluminium |
|---|---|
| Czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | ogrodzenie składane proste |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
| Kolor | Żółty |
| Zasilacz | AC220V/110V |
|---|---|
| Ruch ramienia bariery | Jednokierunkowy/Dwukierunkowy |
| Rozmiar | 300*280*968mm |
| Poziom ochrony | IP54 |
| Waga | 60kg |
| Temperatura pracy | -35℃~ + 80℃ |
|---|---|
| Napięcie wejściowe zasilacza | AC110 ± 10% lub AC220V ± 10% |
| Moc silnika | 180 W maks |
| Prędkość | Regulacja 1,5 s-6 s |
| Napięcie wejściowe sterownika | DC24V±10%, 7,5A |
| Zastosowanie | Parking |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Czas pracy | 2-4 s |
| Materiał silnika | Stopy aluminium |
| Waga netto | 39 KG |
| Typ wysięgnika | Prosty boom, składany boom, boom ogrodzenia |
|---|---|
| Kolor obudowy | Pomarańczowy |
| Zastosowanie | Parking |
| Prędkość | 3s, 6s |
| Długość wysięgnika | Maks. 6 mln |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | China |
| Boom Type | Straight Arm; Folding arm; Fence arm |
|---|---|
| COM Interface | RS485 |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
| Motor Material | Die-casting Aluminum alloy |
| Housing Material | Steel |
| Prędkość | 1S; 1S; 1.8S; 1,8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| Interfejs COM | RS485 |
| Napięcie | 110 V/220 V |
| Typ wysięgnika | proste ramię; składane ramię; Ramię ogrodzenia |
| Maksymalna długość wysięgnika | 8 metrów |
| Packaging Details | Carton,wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 1-20 days |
| Payment Terms | T/T,L/C,Western Union |
| Supply Ability | 5000 units/weeke |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Packaging Details | Carton, wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 1-20 days |
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 5000 units/week |
| Place of Origin | China |