| materiał | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Napięcie | 110V/220v |
| Płatności | T / T, L / T, Western Union |
| Packaging Details | Carton, Package |
| Delivery Time | 1-20 days |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Napięcie | 110 V/220 V |
| Zapłata | T/T, L/T, Western Union |
| Packaging Details | Carton, Package |
| Delivery Time | 1-20 days |
| materiał | Stopu aluminium |
|---|---|
| Szybkość pracy | 1s // 3s / 6s |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Kierunek | Lewy zainstalowany / Prawy zainstalowany |
| Napięcie | 220 V / 110 V |
| Prędkość | 1S; 1,8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Maksymalna długość belki | 8 metek |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |
| Prędkość | 1S, 3S, 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |
| Prędkość | 1S, 3S, 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |
| Prędkość | 1S, 3S, 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |