| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |
| Napięcie | 220 v 110 v |
|---|---|
| Moc | 80W |
| stopień ochrony | IP44 |
| Czas trwania | 1s, 3s, 6s |
| typ boomu | prosty wysięgnik, składany wysięgnik, wysięgnik do ogrodzenia |
| Prędkość | 1/3/6 s |
|---|---|
| Maksymalna długość wysięgnika | 8m |
| Moc znamionowa | 80W |
| Waga netto | 59 kg |
| Waga brutto | 64 kg |
| Prędkość | 1S; 1,8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Stop aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Proste ramię; Ramię składane; Ogrodzenie ramienia |
| Boom Type | Straight Arm; Folding arm; Fence arm |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| COM Interface | RS485 |
| Motor Material | Die-casting Aluminum alloy |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
| Packaging Details | Carton,wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 1-20 days |
| Payment Terms | T/T,L/C,Western Union |
| Supply Ability | 5000 units/weeke |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Prędkość | 1S; 1,8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Interfejs COM | RS485 |
| Materiał silnikowy | Stop aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Proste ramię; Ramię składane; Ogrodzenie ramienia |