| Boom Type | Straight Arm; Folding arm; Fence arm |
|---|---|
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
| Motor Material | Die-casting Aluminum alloy |
| COM Interface | RS485 |
| Housing Material | Steel |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Straight Arm; Folding arm; Fence arm |
| Maksymalna długość ramienia | 4,5 metra |
|---|---|
| Typ wysięgnika | 2 Ogrodzenie ramienia |
| Materiał silnikowy | Stop aluminium |
| Napięcie | 110V/220v |
| Interfejs COM | RS485 |
| Prędkość | 1S; 1,8 s; 3S; 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnika | Odlew aluminiowy |
| Materiał obudowy | Stal |
| Maksymalna długość wysięgnika | 8 metes |
| Maksymalna długość belki | 5 metrów |
|---|---|
| Napięcie | 110V/220v |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Składany wysięgnik 90 stopni |
| Prędkość | 1S; 1,8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalne |
| Materiał silnikowy | Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ wysięgnika | Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe |
| materiał | obudowa ze stali |
|---|---|
| Wersja Manuak | Tak |
| Kolor | Srebro |
| Chłodzenie - fana | Tak |
| Moduł komunikacyjny | RS 485 |
| Szczegóły pakowania | Pudełko kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-20 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 5000 jednostek / tydzień |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| Podanie | parking |
| Długość wysięgnika | Maks. 6m |
| Temperatura robocza | -40 ℃-75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s , 3 s , 6 s |