| materiał silnikowy | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | ogrodzenie proste składane |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Żółty |
| Boom Type | Two Fence Boom |
|---|---|
| Speed | 6s |
| Color | Optional |
| Net Weight | 59kg |
| Max boom length | 4m |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 1.5s,3s,6s |
| Material | Steel |
| Color | Yellow, orange, blank, white, red |
| Max boom length | 6m |
| Silnik | Odlew stopu aluminium |
|---|---|
| Prędkość | 1,5s, 3s, 6s |
| materiał | Stal |
| Kolor | Żółty, pomarańczowy, pusty, biały, czerwony |
| Maksymalna długość wysięgnika | 6m |
| Materiał obudowy | Żelazo |
|---|---|
| Prędkość silnika | 1,5 ~ 6s regulowane |
| Maksymalna długość wysięgnika | 6m |
| Kolor standardowy | Złoto |
| Standardowy pakiet | Opakowanie kartonowe |
| materiał silnikowy | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | ogrodzenie proste składane |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Żółty |
| Długość wysięgnika | Maks. 4,1 m |
|---|---|
| Przeciwko zderzeniu | Tak |
| Odległość zdalnego sterowania | <50 metrów |
| Aplikacja | Zbyt duży obszar przepływu ruchu |
| Kolor | Szary |
| Standard Color | Red; Yellow |
|---|---|
| Speed | 3s,6s |
| Max Boom Length | 6m |
| Rated Power | 120W |
| Protection Degree | IP44 |
| Boom Type | 90 degree / 180 degree |
|---|---|
| Package | carton |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Voltage | 110v/220v |
| Speed | 3/6 second |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-20 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 10000 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |