| Typ wysięgnika | Wysięgnik prosty |
|---|---|
| Kolor obudowy | biały i niebieski |
| Podanie | parking |
| Prędkość | Regulowana prędkość 1-2 s/3-5 s |
| Długość wysięgnika | Maks. 6M (dostosowany) |
| Typ wysięgnika | Wysięgnik prosty |
|---|---|
| Kolor obudowy | biały i niebieski |
| Podanie | parking |
| Prędkość | Regulowana prędkość 1-2 s/3-5 s |
| Długość wysięgnika | Maks. 6m (na zamówienie) |
| Czas operacyjny | 1.5S~6S |
|---|---|
| Typ wysięgnika | proste ogrodzenie składane |
| Materiały mieszkaniowe | Stal z malowaniem proszkowym |
| Kolor | Złoto, czerń |
| Zastosowanie | Parking |
| Czas operacyjny | 1.5S~6S |
|---|---|
| Typ wysięgnika | proste ogrodzenie składane |
| Materiały mieszkaniowe | Stal z malowaniem proszkowym |
| Kolor | Złoto, czerń |
| Zastosowanie | Parking |
| Typ wysięgnika | Prosty boom, składany boom, boom ogrodzenia |
|---|---|
| Kolor obudowy | Pomarańczowy |
| Zastosowanie | Parking |
| Prędkość | 3s, 6s |
| Długość wysięgnika | Maks. 6 mln |
| Typ wysięgnika | Prosty boom, składany boom, boom ogrodzenia |
|---|---|
| Kolor obudowy | Pomarańczowy |
| Aplikacja | Parking |
| Prędkość | 3s, 6s |
| Długość wysięgnika | Maks. 6 mln |
| Kolor | Szary |
|---|---|
| Nazwa produktu | Inteligentna Bramka Barierowa dla Systemu Poboru Opłat |
| Materiał | Stal węglowa |
| Prędkość | 1s, 3s, 6s |
| Długość wysięgnika | Maks. 8m |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | China |
| czas operacyjny | 0,9–5s |
|---|---|
| typ wysięgnika | Okrągły wysięgnik z włókna węglowego |
| aplikacji | dla przedsiębiorstw i instytucji |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | brama barierowa |
| Silnik | Odlew ze stopu aluminium |
|---|---|
| Prędkość | 3 ~ 5 s regulowany |
| Moc | 150W |
| Napięcie | AC220V; AC110V |
| Aplikacja | Parking |