| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Nazwa produktu | Pełna bramka obrotowa |
| Gwarancja | 1 rok |
| typu | Pełny automatyczny |
| Środowisko pracy | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Karta inteligentna | IC, ID, Magcard, kod kreskowy |
|---|---|
| materiał | 304/202 / malowane na zimno żelazko |
| Volatge | 110V/220v |
| typu | Automatyczne bramki |
| Pakiet | Drewniany |
| Wymiar obudowy | 1630 * 1500 * 2300 mm |
|---|---|
| Długość słupa | 610 mm |
| Waga netto | 70 kg |
| Siły napędowe bieguna | 3 kg |
| Zasilanie | 220v, 110v |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał obudowy | 304/202 / malowane na zimno żelazko |
|---|---|
| typu | Automatyczne bramki |
| Opcje | Pojedynczy / podwójny trasa |
| Pakiet | Drewniany |
| Obudowa gruba | 2mm |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | srebro |
| Rodzaj | Kołowrót o pełnej wysokości |
| Orzecznictwo | ISO |
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
|---|---|
| Materiał silnikowy | Stal i aluminium |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Prędkość tranzytu | 30 ~ 40 osób / min |
| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Motor Material | Steel and Aluminum alloy |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Transit Speed | 30~40 persons/min |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Bramka obrotowa o pełnej wysokości |
| Zasilacz | AC 220 V / 110 V. |
| Gwarancja | 1 rok |
| kolor | Srebro |
| Semi lub Full-automatic | Półautomatyczne |
|---|---|
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Grubość mieszkania | 1,5 mm |
| Wymiar obudowy | 1235 * 280 * 1000 |
| Waga netto | 1235 * 280 * 1000 |