| siła napędowa | Silnik prądu stałego |
|---|---|
| Nazwać | Kołowrót statywu |
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
| Prędkość tranzytowa | 30~40 osób/min |
| Moc znamionowa | 36W |
| Obudowa Matetial | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Napięcie | 110 V, 220 V |
| Prędkość tranzytu | 25 ~ 32 osób / min |
| Czas pracy | 6s |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Komunikacja | RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kierunek obrotu | w obie strony |
| Napięcie | 110V/220v |
|---|---|
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Nazwa produktu | bramka |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar obudowy | 1235 * 280 * 1000 mm |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu aluminium |
| Komunikacja | RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kierunek obrotu | w obie strony |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Komunikacja | RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kierunek obrotu | w obie strony |
| Nazwać | Półautomatyczny kołowrót statywu |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
| Silnik napędowy | Silnik prądu stałego |
| MATERIAŁ OBUDOWY | Stal nierdzewna 304 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Napięcie | 110V,220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Komunikacja | RS232 |
| Obudowa Matetial | stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Napięcie | 110 V, 220 V. |
| Gwarancja | 1 rok |
| Środowisko pracy | wewnątrz i na zewnątrz |
| Nazwać | Kołowrót statywu |
|---|---|
| Silnik napędowy | Silnik prądu stałego |
| Zasilacz | 220 V (110 V) |
| Prędkość tranzytowa | 30~40 osób/min |
| Moc znamionowa | 36W |