| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| Napięcie | 110V/220V |
| Pakiet | Z drewna |
| Długość Polaka | 490mm |
| Szerokość przejścia | 600 ~ 1100 mm (para) |
|---|---|
| Zasilacz | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
| Napięcie robocze silnika | DC24V |
| Podanie | Gabinet |
| Napięcie | 110V/220v |
|---|---|
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Nazwa produktu | bramka |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar obudowy | 1235 * 280 * 1000 mm |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Komunikacja | RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kierunek obrotu | w obie strony |
| Materiał obudowy | 304/202 / malowane na zimno żelazko |
|---|---|
| Złożyć wniosek do hotelu | Tak |
| Dostęp do czytnika kart Ssystem | Tak |
| Obudowa Gruba | 2mm |
| Czas na otwarcie | 0,2 s |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu aluminium |
| Komunikacja | RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kierunek obrotu | w obie strony |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Komunikacja | RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kierunek obrotu | w obie strony |
| Zamknij czas otwarcia | 1s |
|---|---|
| Zakończona Obudowa | Ze stali nierdzewnej |
| Prędkość klapy | Regulowany |
| Materiał klapy | Szkło Oganiczne |
| Fotokomórki podczerwone | Tak |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-30 days |
| Payment Terms | Ex works |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Zasilacz | Silnik prądu stałego |
|---|---|
| Prędkość tranzytowa | 30~40 osób/min |
| Nazwać | Kołowrót statywu |
| Moc znamionowa | 36W |
| Częstotliwość | 50/60Hz |