| Housing Finished | Stainless Steel |
|---|---|
| Flap Speed | Adjustable |
| Flap Material | Oganic Glass |
| Infrared Photocell | Yes |
| Security Gate | Yes |
| Obudowa | SST 304 |
|---|---|
| Z alarmem | Tak |
| OEM / OEM | Akceptowane |
| Długość bramy | 300 mm |
| Passage Wideth | 600mm |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| materiał motoryczny | alooj aluminiowy |
| functuion | Pełny automatyczny |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Funkcjonować | Antykolizyjny i odporny na awarie |
| Korzyść | Wysoka jakość, serwis i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| Stosowanie | Stacja metra, biuro, biblioteka, hotel |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | stop aluminium |
| funkcja | Pełna automatyka |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Typ | jednordzeniowy lub dwurdzeniowy |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie) |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kierunek | jednokierunkowy lub dwukierunkowy (opcjonalnie) |
| Nazwa produktu | Bariera klapowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Typ | single core ; pojedynczy rdzeń ; double core podwójny rdzeń |
| Środowisko pracy | Wewnątrz lub na zewnątrz |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Napięcie wejściowe zasilania | AC100~240V |
|---|---|
| Napięcie wejściowe kontrolera | DC24V |
| Antykolizyjne | - Tak, proszę. |
| anty-tailgating | - Tak, proszę. |
| Temperatura pracy | -35℃ ~ +80℃ |
| MATERIAŁ OBUDOWY | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość długość | 900mm |
| Prędkość zamykania/otwierania skrzydła | 1s |
| Skrzydło 8 par materiału | Żywica lub PCV |
| Prędkość tranzytowa | 30-40/min |