| Kolor obudowy | Żółto-biały |
|---|---|
| Typ wysięgnika | Prosty boom |
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ wysięgnika | Prosty boom |
|---|---|
| Kolor obudowy | Pomarańczowy |
| aplikacji | parking |
| Prędkość | Regulacja prędkości 1-2s / 3-5s |
| materiał | stalowa obudowa |
| skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Silnik | DC12 V. |
| Funkcjonować | Anti-collision and Crashworthy |
| Korzyść | Wysoka jakość, serwis i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| Opening/closing time | 0.5s |
|---|---|
| Housing Material | 304 stainless steel |
| Wing Type | Transparent |
| Direction | Double |
| Safety Access | Yes |
| Gate Material | PVC |
|---|---|
| Housing Material | Stainless Steel |
| Operation speed | Adjustable |
| Fast Speed | 1s |
| Outdoor with shelter | Yer |
| Materiał bramy | PVC |
|---|---|
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Waga netto | 140 kg |
| Szybka prędkość | 1s |
| Maksymalna szerokość przejścia | 900mm |
| Obudowa Matetial | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Napięcie | 110 V, 220 V |
| Prędkość tranzytu | 25 ~ 32 osób / min |
| Czas pracy | 6s |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| Zastosowanie | Parking |
| Długość wysięgnika | Maks. 4m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas działania | 0,6 sek |
| Szczegóły pakowania | Karton, drewniane pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-20 dni |
| Zasady płatności | T/T, l/c, Western Union |
| Możliwość Supply | 5000 jednostek / tydzień |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Szczegóły pakowania | Karton, drewniane pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-20 dni |
| Zasady płatności | T/T, l/c, Western Union |
| Możliwość Supply | 5000 jednostek / tydzień |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |