| Moc znamionowa | 50W |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
| Siła napędowa Polaka | 3kg |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronisko) |
| Wymiar mieszkania | 1235 × 280 × 1000 |
|---|---|
| Długość słupa | 490 mm |
| Waga netto | 70 kg |
| Maksymalne obciążenie bieguna | 80 kg |
| Siła napędowa Polaka | 3 kg |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | AC220V |
| Prędkość tranzytowa | 30~40 osób/min |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40°C~55°C |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronisko) |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| Length of Pole | 490mm |
|---|---|
| Driving Force of Pole | 3KG |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Frequency | 50/60HZ |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |