| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Funkcjonować | Antykolizyjny i odporny na awarie |
| Korzyść | Wysoka jakość, serwis i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| Stosowanie | Stacja metra, biuro, biblioteka, hotel |
| Wymiar mieszkania | 1235 × 280 × 1000 |
|---|---|
| Długość słupa | 490 mm |
| Waga netto | 70 kg |
| Maksymalne obciążenie bieguna | 80 kg |
| Siła napędowa Polaka | 3 kg |
| Materiał szafy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| mechanizm | Odlewany stop aluminium |
| Komunikacja | RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kierunek obrotu | w obie strony |
| Moc znamionowa | 50W |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
| Siła napędowa Polaka | 3kg |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronisko) |
| Prędkość tranzytowa | 30~40 osób/min |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40°C~55°C |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronisko) |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| Typ | single core ; pojedynczy rdzeń ; double core podwójny rdzeń |
|---|---|
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie) |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kierunek | jednokierunkowy lub dwukierunkowy (opcjonalnie) |
| Orzecznictwo | ISO,CE,RoHS |
| Boom type | Three fence boom |
|---|---|
| Standard color | red; yellow |
| Speed | 6s |
| Infrared photocell | optional |
| Loop detector | optional |
| Grubość mieszkania | 1,50 mm |
|---|---|
| Wymiar obudowy | 1235 × 280 × 1000 |
| Maksymalna nośność bieguna | 80 kg |
| Siły napędowe bieguna | 3KG |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Frequency | 50/60HZ |
|---|---|
| Working Voltage of Motor | DC12V |
| Rated Power | 50W |
| Driving Motor | DC Motor |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |